Yhteystiedot

Päivystysnumero 24h: +358 (0) 447291494

Laskutustiedot

Otamme sinuun yhteyttä ja kerromme minkälainen maalämpöjärjestelmä tarpeisiisi parhaiten sopii. Sinun ei tarvitse siis etukäteen valita maalämpöpumppua tai kaivon syvyyttä. Saat meiltä halutessasi tarjouksen kokonaispaketista tai vaikkapa pelkästä maalämpöpumpusta asennettuna.

Tietojen pohjalta voidaan myös arvioida mitä luokkaa lämmityskustannukset tulevat olemaan. Voit myös tehdä arvioinnin itse maalämpölaskurilla.

Dan Snellman

Myynti, Ruotsinkielinen Pohjanmaa
+358 (0)50 3748 812
dan@techeat.fi

Frank Snellman

Tuotantojohto, Projektit ja Aikataulut
+358 (0)50 4303 606
frank@techeat.fi

Juhani Kanerva

Myynti, Länsi Suomi
+358 (0)44 9874 339
juhani@techeat.fi

Kim Snellman-Wenman

Myynti, Suurkiinteistöt
ja Rakennusyritykset
+358 (0)44 7779 666
kim@techeat.fi

Mika Tulonen

Myynti, Omakotitalo, Isot kiinteistöt, Uusimaa
+358 44 499 3329
mika@techeat.fi

Daniel Illman

Myynti, Uusimaa
+358 (0)44 777 9020
daniel@techeat.fi

Toni Lindgren

Myynti, Länsi suomi
+358 (0)44 777 7206
toni@techeat.fi

TECHEATin lupaus

”Suunnittelemme energiatehokkaita maalämpöjärjestelmiä, asennamme ne asiantuntijan kokemuksella ja otamme vastuun tekemisistämme jokaisen projektin kohdalla.”

Pyydä tarjous