Kontaktuppgifter

Journummer dygnet runt:  +358 (0) 447291494

Faktureringsuppgifter

Vi tar kontakt och berättar vilket bergvärmesystem som passar dig bäst. Du behöver alltså inte på förhand välja bergvärmepump eller borrdjup. Vi kan ge dig en offert på en helhetslösning eller enbart på bergvärmepumpen med montering.

Utgående från uppgifterna kan vi uppskatta de kommande uppvärmningskostnaderna. Du kan också själv göra en uppskattning med hjälp av bergvärmeräknaren.

Dan Snellman

Försäljning, Svenskösterbotten

+358 (0)50 3748 812
dan@techeat.fi

Frank Snellman

Produktionsledning,
projekt och tidtabeller

+358 (0)50 4303 606
frank@techeat.fi

Juhani Kanerva

Försäljning,
Västra Finland

+358 (0)44 9874 339
juhani@techeat.fi

Kim Wenman

Försäljning, stora
fastigheter och byggföretag

+358 (0)44 7779 666
kim@techeat.fi

Daniel Illman

Försäljning, Nyland
+358 (0)44 777 9020
daniel@techeat.fi

Mika Tulonen

Försäljning, Egnahemshus, Stora fastigheter, Södra Finland
+358 44 499 3329
mika@techeat.fi

Toni Lindgren

Försäljning, Östra Finland
+358 (0)44 777 7206
toni@techeat.fi

Techeats löfte

”Vi planerar energieffektiva bergvärmesystem, installerar dem med professionell yrkeskunskap och tar fullt ansvar för allt vi gör i alla projekt.”

Begär offert